Hírek Selena Média Interjúk Videók Fotók
‘Baila Conmigo’ – alternatív videó klip
‘Baila Conmigo’ a színfalak mögött
További infók: ‘Revelación’ és ‘Baila Conmigo’

Fontosabb információk:
02.09. Forgatáson, New Yorkban (OMITB) - itt látták utoljára!
03.12. - 'Revelación' EP megjelenése
2021 - 'Only Murders In The Building' premier

Pénteki paparazzi fotók

A pénteki napja eléggé zsúfolt volt Selena-nak, ugyanis már reggel pilátesszel indított. Az épület előtt összefutott egy ismerősével is, akit azonnal meg is ölelt. Az óra után együtt is távoztak, ölelkezve, Selena boldog volt. A “Choose Empathy” feliratú felsőjét viselte, amit korábban többször is láthattunk rajta idén. Az érkezéséről és távozásáról videót is kaptunk (LINK).

image72~49.jpg  image37~97.jpg  image54~66.jpg  image18~160.jpg
image6~312.jpg  image21~140.jpg  image41~85.jpg  image36~100.jpg
A piláteszről gyorsan távozott, autóval hagyta el a helyszínt. Ám az egyik utcánál megállt egy röpke pillanatra, hogy egy rászoruló férfinak pénzt adjon. Nagylelkűsége nem most először mutatkozik meg, ha teheti, mindig adakozik.

DvjZ9siU8AAHGKs.jpg  DvjZ9sjUwAA_OzJ.jpg    
A délutánt az A21 egyik képviselőjével töltötte, akivel egy thai étteremben tárgyaltak, Long Beach-en. Erre az alkalomra egy krémszínű kardigánt vett fel, fehér pólóval és farmerral kiegészítve. Érkezésükről készült videó is (LINK), illetve a távozásról is, amint sietősen beszáll a kocsiba (LINK). A paparazzik folyamatosan Justinnal kapcsolatos kérdésekkel bombázták őt, természetesen egyikre sem válaszolt.

image8~267.jpg  image7~296.jpg  image11~215.jpg  image56~63.jpg

Üdvözöllek az oldalamon, amely a SelenaGomez.Hu nevet viseli! Az oldalt egy rajongó, azaz Laura működteti, szintén rajongók számára, így ez egy non-profit szervezet, nem állok kapcsolatban sem Selenaval, sem bármely hozzátartozó személlyel, forrással. Minden saját készítés, írás, fordítás, így kérlek, máshol ne legyen feltüntetve az oldal megjelenítése nélkül! A lap még 2015-ben októberében nyílt ezen a címen, de már előtte is jelen volt két évvel. A szolgáltató a Flaunt és a Web-Server.

A szerkesztőséget, azaz engem, Laurát a következő e-mail címen lehet elérni: sgomezponthu [kukac] gmail.com. Bármely fajta kérdésre szívesen állok rendelkezésre!

A továbbiakban is kellemes böngészést kívánok és várlak vissza!